Geçen sene evlendiği kardan gelinle bu yıl balayına çıktı…

  • 90 kez görüntülendi.
loading...

Geçen sene evlendiği kardan gelinle bu yıl balayına çıktı…
Geçen sene 2 metrelik kardan gelinle çektiği görüntüleri, internette tıklanma rekorları kıran bir çocuk babası Ertan Kalktık, bu yıl da inanılmaz bir şey yaptı.

Geçen yıl evlendiği kardan gelinle bu kez de balayına çıkan Ertan Kalktık, dondurucu soğuktaki yeni görüntüleriyle herkesi kahkahaya boğdu.

Bikini giydirdiği kardan gelinin yanına plaj havlusunu sererek uzanan Ertan Kalktık, üzerine titrediği buz gibi eşine zarar görmemesi için krem sürmeyi de ihmal etmedi.

İlişkilerinin çok soğuk olduğunu dile getiren 35 yaşındaki Ertan Kaklktık , 9 yaşındaki kızıyla gazetecilerin sorularını cevaplandırdı.


Balkanlar’dan gelen yoğun kar yağışı sebebiyle mahsur kaldığını, kızı Azra ve yeğenleriyle eğlenmek için kardan gelinin devamını yaptıklarını dile getiren Ertan Kalktık, “Annem ve eşim benimle görüntülenmek istemedi. Seneye kardan çocuklarımız olur herhalde. Bu kardan kadının eşimle aramı açmasından korkuyorum” diyerek espri yaptı.
Kızı ve ve yeğenlerinin kar toplayarak kendisine yardım ettiğini kaydeden Ertan Kalktık sözlerini şöyle sürdürdü:

“3 saat uğraşarak yaptık. Görenler başıma soğuk geçtiğini düşünüyor. Bu kadar çok ilgi göreceğini hiç düşünmemiştim. Ama kardan gelinle balayının çok soğuk geçtiği kesin”.

loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Türkiye'nin Kadın Sitesi